מרפאת אורח חיים בריא

אורח חיים בריא נועד לכולם כל הזמן, בהווה ובעתיד למה?

איך?
בריאותא מרפאת אורח חיים בריא 
יחד עם תזונאית קלינית המעניקה כלים ודרכים כיצד ליישם ולהתחיל לשנות את חיי היום יום לאורח חיים בריא.
שמירה על תזונה נכונה ומשקל גוף תקין.
הצבת מטרות ריאליות וברות – השגה.
תאמת התפריט באופן אישי לכל אחד, בהתאם למצבו הגופני, לסדר יומו ולצרכיו.

ליזה ביטון : " כשאני עומדת בפעם הראשונה מול אדם המעוניין בשירותיי, אני משתדלת להקשיב ולברר יחד איתו מה הצורך שלו. לא פעם גיליתי שהצורך הוא לא הירידה במשקל כפי שרבים מצהירים בתחילת השיחה, אלא שהירידה במשקל היא רק האמצעי והצרכים משתנים בין אדם לאדם

 

סיפור מהזמן האחרון: הגיעה אליי לוהצהירה כי צריכה, חייבת! לדבריה, לרדת לפחות 7 ק"ג בזמן הקרוב. מיהרה לעלות על המשקל מיוזמתה ולהתאכזב, "כן 7 ק"ג לפחות." מבירור צרכים שעשינו נשמע כי מעוניינת להרגיש טוב יותר עם עצמה, להרגיש נאהבת יותר על- ידי בעלה, שתהיה אנרגטית יותר בעבודה ועם הילדים ובעצם רוצה לאהוב את עצמה יותר, כמו פעם. כשביקשתי שתתאר לי את סדר יומה, הסתכלנו יחד על הכתוב ושאלתי אותה מתי במהלך סדר היום הזה אוהבת את עצמה? מתי דואגת לעצמה? היא כזו שדואגת שלא יחסר דבר לילדים ולבעלה, עובדת כל כך חרוצה שעובדת גם בזמן ההפסקה שלה, אוזן קשבת לחבריה, ולה, לעצמה לא נשאר זמן.

היא הסתכלה על הדף עם דמעות בעיניים, האסימון נפל. במהלך המפגשים הבאים עבדנו על משימות כאלה שהיא בחרה ואני קצת מתחתי עבורה, שינויים קטנים שיכולה לעשות שיעשו לה טוב- העלתה בעצמה את נושא הכושר שיש לה מנוי אך מעולם לא הלכה, חוסר ההפסקות במהלך היום, ארוחת בוקר שלא מספיקה להכין לעצמה אך את הילדים מציידת בכל טוב. המראה שהועמדה מולה במהלך המפגשים בשילוב כלים וידע להתנהלות בריאה יותר גרמו לה לרצות ולעשות יותר עבור עצמה.

בפעם האחרונה שנפגשנו הגיעה קורנת והתחילה את המפגש במילים "אני מרגישה שיש שינוי"! הלכתי לחדר כושר סיפרה בהתלהבות, כבר כמה פעמים, יש לי יום קבוע בשבוע שזה הזמן רק שלי! החלה לבחור בריא יותר בקניות, להקצות לעצמה הפסקות יזומות בעבודה, לאכול עם משפחתה ועוד ועוד. והמשקל שממנו החלו המפגשים, עבר לסוף, עכשיו כשיש את התשתית הנכונה, בעזרת בניית תכנית תזונה אישית ניתן להתרכז גם במשקל, שינוי שדרך אגב, כבר החל לקרות מעצמו."

תזונאית קלינית – ליזה ביטון: קורות חיים והזמנת תור לחץ כאן

פנייה מהירה

שלח

לוגו שקד פרסום