מרפאות מומחים

 

במקרים של בעיות דחופות וכרוניות, אבחון טיפול ויעוץ לחוות דעת שניה, קבלת חוות דעת רפואית והערכת נכות לעורכי דין הרופאים המטפלים בבריאותא הינם בעלי ניסיון עשיר ורובם מנהלי מחלקות, יחידות רפואיות או רופאים בכירים בתחומם למרבית הרופאים הסכמים עם הביטוחים המשלימים של קופות החולים וחברות הביטוח.

 מטופל יקר, להלן המלצות אשר יעזרו לך לקראת קביעת התור והפגישה עם הרופא המטפל:

  • בעת פנייתכם לקביעת התור: נא הכינו שם ומספר תעודת זהות של המטופל, קופת החולים בה מבוטח ודרגת הביטוח, סוג הבדיקה הנדרשת ומשך הזמן אם ידוע, והמועד הנוח עבורכם.
  • רצוי להגיע עם החומר הרלוונטי למפגש עם הרופא: הבעיה לגביה פונים, תרופות, רגישויות, אשפוזים או ניתוחים, מכתבים מרופאים יועצים, תוצאות בדיקות, ובדיקות מעבדהניתן לבקש מרופא המטפל סיכום רפואי.
  • הכן רשימת שאלות לפני הגעתך לרופא: מהן הנקודות שהייתי רוצה להעלות? מה הצרכים שלי? מה השאלות שהייתי רוצה לקבל עליהן תשובות? כמו כן רצוי להביא העתקים של מסמכים רפואיים – מכתבים מרופאים יועצים, תוצאות בדיקות, ובדיקות מעבדה, אותם ניתן לקבל בקופת החולים שלכם.
  • בקש סיכום כתוב של הביקור: רצוי לבקש תיעוד של הביקור עם המלצות, בכדי לעבור עליהן מאוחר יותר, להעבירן לחוות דעת נוספת או לטובת המשך טיפול.
  • זכרו כי הרופאים שלנו כאן בשבילכם: כל מטופל מקבל את הטיפול הטוב ביותר עבורו ואת מלוא תשומת הלב של הרופא. אנא התאזרו בסבלנות וכבדו את המטופלים האחרים.     


עכשיו רק נשאר לבחור מרפאה, רופא ומיד להזמין תור - בחרו מהתפריט השמאלי

בריאותא מרפאות מומחים

בריאותא מרכז מומחים מרכז עבורך מגוון שירותי יעוץ, אבחון וטיפול על ידי מיטב המומחים ואנשי צוות מהשורה הראשונה. בבריאותא מרכז מומחים תזכה ליחס אישי ואדיב באווירה נעימה ונינוחה. בבריאותא מרכז מומחים קיים מכשור רפואי חדשני המתקדם מסוגומרכז מבנה (ONE PLAZA) באר שבע, יצחק נפחא 25, קומה ב׳ (מול גלובוס) קווים 16 ו 25
מוקד טלפוני: 9579*
פקס: 08-8668337
ת.ד 1715

 

פנייה מהירה

שלח

לוגו שקד פרסום