להשתחרר בתוך שעה

כשמדובר בבריאות, אין מקום לפשרות.
ילד חולה או מקרה חירום רפואי מצריכים לפעמים טיפול בשעות בהן מרפאות קופות החולים סגורות באמצע הלילה, בסוף השבוע או בחג. אבל חשוב לדעת שגם במקרים דחופים או בשעות לא שגרתיות, לא תמיד חייבים לפנות לחדר מיון בבית החולים ולהמתין זמן רב לקבלת טיפול רפואי. יש פיתרון אחר: בריאותא.
אנחנו בבריאותא מבינים את הצורך בתשומת לב רפואית מהירה ככל האפשר ואת חוסר הנעימות הכרוך בהמתנה ארוכה, ולכן עושים הכל כדי לשחרר את המטופלים שלנו הביתה במהירות האפשרית. זמן המתנה קצר הוא אחד מהעקרונות המרכזיים שמנחים אותנו, מבלי להתפשר על איכות הטיפול והשירות שתקבלו אצלנו.

זה מתחיל במיקום: מתחם One באר שבע
במרכז בריאותא אנו מקפידים על עבודת צוות משותפת, מהירה ומדויקת, שהופכת את תהליך הקבלה והטיפול ליעיל יותר. כל הרופאים שלנו מיומנים ומנוסים בתחומם, כדי להעניק לכם שירות יסודי וקשוב, ולאפשר לכם לקבל את הטיפול הרפואי הנדרש במינימום זמן המתנה. בנוסף, המרכז הרפואי בריאותא נמצא במתחם One בבאר שבע כדי לאפשר לכם גישה נוחה, מהירה ושפע של מקומות חניה.
מרכז בריאותא מצויד במכשור רפואי מתקדם ובטכנולוגיה המאפשרת לנו לקבל תוצאות בדיקה מדויקות בתוך זמן קצר, לאבחון מהיר של כל בעיה רפואית.
הקמנו את בריאותא מתוך מטרה לטפל ביותר מ-50 אלף תושבי באר שבע והסביבה בכל שנה, ואנו ערוכים לתת לכל אחד ואחד מהם טיפול אישי, מסור ויעיל ככל האפשר, ולספק חוויה שונה, נעימה ומהירה יותר של שירותי רפואת חירום. 


 

פנייה מהירה

שלח

לוגו שקד פרסום