דבר המנכל

תושבים יקרים,
אנו שמחים להעמיד לרשותכם מרכז ייחודי וחדש לרפואת דחופה בבאר שבע – בריאותא.


הרעיון להקים את בריאותא נולד בעקבות ביקור ממושך שלי בחדר מיון, בו המתנתי לקבלת טיפול במשך שעות ארוכות. ההמתנה הממושכת גרמה לי לחשוב על מציאות אחרת – מציאות בה כל מטופל יוכל לקבל מענה רפואי איכותי ויעיל, ללא צורך בזמן המתנה ממושך לבדיקה או לקבלת טיפול.

לשמחתי, אותו חזון קרם עור וגידים, ולאחר עבודה רבה והשקעה בכל פרט בתכנון ובביצוע, כעת אנו מעמידים לרשות תושבי הנגב מרכז זמין, נוח וידידותי, המספק להם שירות רפואי בסטנדרט גבוה ובתוך זמן קצר. בעזרת מכשור רפואי חדיש, טכנולוגיה מתקדמת ורופאים מיומנים ומקצועיים, השאיפה שלנו היא לספק למטופלים מענה מהיר לכל בעיה רפואית הדורשת טיפול מיידי. 

לנגד עינינו עומדת המטרה לגרום לכל מטופל תחושת נוחות מירבית, במצב בו הוא זקוק לתשומת לב רפואית ואינו במיטבו. לכן, המרכז שלנו מעמיד את השירות במקום הראשון – החל במיקום המרכזי, הנגישות הגבוהה והמתחם המרווח, וכלה ביחס האישי שמקבל כל אחד ואחד ממטופלינו. 

אין לי ספק כי עם הזמן יהפוך בריאותא למרכז מוביל ברפואת חירום בישראל, עם עשרות אלפי מטופלים מרוצים בשנה. שאיפתנו היא לגדול ולהתפתח, ובהמשך – לשרת את מבוטחי כל קופות החולים גם בשעות היום.

כמנכ"ל בריאותא, אני גאה במיוחד בזכות שנפלה בחלקי להיות חלק מיוזמה חדשנית זו, לתרום לשיפור איכות החיים של תושבי באר שבע והסביבה, וליצירת סטנדרטים חדשים בתחום הרפואה באזור הנגב.
 
בברכת בריאות טובה,
איתי חדד, מנכ"ל בריאותא

בריאותא - המיון החדש שלך! מוקד טלפוני: 9579*

פנייה מהירה

שלח

לוגו שקד פרסום